ˆ

skład osobowy rady

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Rada Miejska

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2003-06-20 17:51:39

Akapit nr 1 - brak tytułu

W skład Rady Miejskiej w Kargowej wchodzą radni w liczbie 15 osób. 
Skład Rady Miejskiej:
 
 
 
Okręg wyborczy nr 15 - Kamińczak Henryka - Przewodnicząca Rady Miejskiej
Miejscowości: Kaliska, Smolno Małe, Smolno Wielkie od Nr 122 – 127 D, Wojnowo
 
Dyżur w 3 i 4 poniedziałki każdego miesiąca w godz. 15.00 - 16.00. Pokój nr 19 Urzędu Miejskiego w Kargowej.
Kontakt: 607 030 840
     
 
Okręg wyborczy nr 12 - Dębicka Barbara - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej
Miejscowości: Dąbrówka, Karszyn, Szarki
  Dyżur w 3 i 4 poniedziałki każdego miesiąca w godz. 15.00 - 16.00. Pokój nr 19 Urzędu Miejskiego w Kargowej.
   
 
 
Okręg Nr 11 - Mendak Roman  - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
Ulice: Chwalim, Linie, Przeszkoda
  Dyżur w 3 i 4 poniedziałki każdego miesiąca w godz. 15.00 - 16.00. Pokój nr 19 Urzędu Miejskiego w Kargowej.
   
 
Okręg wyborczy Nr 1 - Wieczorek Mirosław
ulice: Akacjowa, Brzozowa, Dębowa, Grabowa, Leśna, Lipowa, Modrzewiowa, Powstańców Wielkopolskich, Zamieście
   
  Okręg Nr 2 - Balcerak Mirosław  
Ulice: Łąkowa, Sportowa, Strzelecka, Wolsztyńska
     
 
Okręg Nr 3 - Kasprowiak Grażyna Małgorzata
Ulice: Babimojska, Górna, Krótka, Prosta
Dyżur w pierwsze poniedziałki każdego miesiąca w godz. 15.20 - 16.20. Pokój nr 19 Urzędu Miejskiego w Kargowej.
   
 
Okręg wyborczy nr 4 - Herbik Ewa
Ulice: 27 Stycznia, Browarna, Kasztanowa, Klonowa, Polna, Szkolna, Stroma, Różana, Widokowa, Źródlana
     
 
Okręg wyborczy nr 5 - Sita Paweł Piotr 
ulice: Sulechowska
   
 
Okręg Nr 6 - Dec Zbigniew
Ulice: Dolna, Kolejowa, Kościuszki
   
  Okręg Nr 7 - Onoszko Jadwiga Helena
Ulicei: Kpt. Więckowskiego, Pocztowa, Słodowa
   
 
 
 
Okręg Nr 8 - Żelak Iwona Ewa 
Ulice: Dworcowa, Poprzeczna, Rynek
   
  Okręg Nr 9 - Koziołek Mirosława Eliza 
Ulice: Kwiatowa, Ogrodowa, Plac Berwińskiego, Przemysłowa, Zielona
     
  Okręg Nr 10 - Patelska Agnieszka Natalia
Ulice: Kilińskiego, Marchlewskiego, Mickiewicza, Paukszty, Piaskowa, Słowackiego, Świerczewskiego, Zaułek Szcześniaka
   
 
Okręg Nr 13 - Zielonka Michał  
Miejscowości: Nowy Jaromierz, Obra Dolna, Stary Jaromierz
 
 
 
Okręg Nr 14 - Masłowska Halina  
Miejscowości: Smolno Wielkie od Nr 1-121
   
 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Gmina Kargowa
Osoba, która wytworzyla informację: Alicja Żachowska Data wytworzenia informacji: 2003-06-20 17:51:39
Osoba, która odpowiada za treść: Alicja Żachowska Data wprowadzenia do BIP 2003-06-20 17:51:39
Wprowadził informację do BIP: Teresa Gorzelanna Data udostępnienia informacji: 2003-06-20 17:51:44
Osoba, która zmieniła informację: Administrator Systemu Data ostatniej zmiany: 2015-09-30 12:48:40
Artykuł był wyświetlony: 13129 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP
herb

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miejski w Kargowej
ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu